Interview with fractal artist ‘bib

 

What first got you into Fractals?

My father bought me the famous bookThe beauty of fractalsshortly after it came out,I was 13. Tajā pašā laikā mans brālēns, kurš bija Amiga geek ieprogrammējis Mandelbrot kopu, montētājam, tas bija ļoti interesants. Manas programmēšanas iemaņas nav pietiekamas, tāpēc es sāku pievērst fraktāļu ar rokām, sākot ar Pitagoru koku. Es drīz atklāja oriģinālu metodi izdarīt ar roku uzlika pūķis (toreiz es domāju, man bija izgudrots jauns Fractal!)

 

Jūsuprāt, kas programmas gan 2D, gan 3D fractals ir absolūts must ir tas jebkuram iecerējušas fractalnaut?

Ultrafractal ir jābūt jebkuram iesācējam manuprāt. Par 3D, Mandelbulb3D ir mana mīļākā.

Jebkuru citu programmu vērts pieminēt?

Mandelbulber par kvalitāti tās padara. Apophysis ir diezgan populārs un elastīga pārāk, bet es neesmu liesma ventilatoru.
Incendia ir lieliska programma pārāk, Es tiešām vajadzētu atrast laiku, lai uzzinātu to.

 

Kā jūs uzzinājāt, kā izveidot šādu skaistu 3D fraktāļu māksla?

Zinātkāre ir mana dzinējs. Es vienmēr esmu bijusi ieinteresēta konverģences datoriem un mākslas.
Amiga bija lielisks instruments, lai šajā nolūkā, grafikas un mūzikas, kā arī.
Man bija agri lietotājs Ultrafractal 2, bet tas bija galvenokārt izpētei. Tolaik man nebija pilnībā īstenota fraktāļi varētu būt mākslinieciska izpausme vidēja. Kad Mandelbulb tika atklāts, Es biju fractalforums loceklis uz dažiem mēnešiem, un es ātri kļuva beta testētājs no Mandelbulb3D. Es domāju, ka jebkura fraktāļu mākslinieka panākumi izriet no kombinācija datorprasmes un mākslas izjūtu. Fraktāļu māksla ir ne tikai par tweaking skaits, mākslinieciskā kultūra ir diezgan būtisks.

 

Ko jūs zināt par aiz fractals matemātikā? (Vai esat tikai uz mākslas pusi no tā?

Man ir mācījušies diezgan uzlabotas akadēmisko matemātiku un fiziku (Man ir maģistra grāds mašīnbūvē). Es saprotu lielāko daļu pamata matemātiku aiz fractals, gan no teorētiskā un programmēšana perspektīvas. Matemātika nav jābūt, bet viņi palīdzētu daudz, jo jūs varat atrast idejas daudz ātrāk nekā tad, ja jūs strādājat tikai ar mēģinājumu un kļūdu. Izpratne par to orbītas lamatas, Misurewicz jautājums ir, vai kā jūs varat iegūt buddhabrot nav obligāta, bet es teiktu, ka visu šo zināšanu un kultūras summa ir noderīga, lai atrastu jaunas idejas un iedvesmu.

 

Kas iet caur jūsu prātā tagad, kā jūs sāktu jaunu gabals? Aprakstiet radošo procesu…

Es vēlētos izmēģināt, kas jauns, un apvienot vecās receptes ar jaunām funkcijām un formulas.I parasti sākas no nulles, Es neesmu pārāk daudz vērā atkārtota esošo parameters.It nenozīmē, ka man nav apskatīt citu’ parametri, jo tie var palīdzēt izprast konkrētu techniques.When Atradu interesantu formu, tad es izpētīt to līdz es atrast jauku viedokli. Tajā pašā laikā es pielāgot krāsas un apgaismojums. Tas ir ļoti garš un iteratīvs (!) process.
Dažreiz es atstāt attēlu dašas nedēļas, tad es atgriezīšos pie tā darīt 2., Trešā versija…
Cilvēki, kuri nav iekļauti fractals bieži man jautā, cik ilgi nepieciešams, lai izveidotu attēlu. Daži no maniem labākajiem attēliem ir ben darīts 30 minūšu uzreiz (kuros nav obligāti iekļaut Ielādes laiks!) Citiem, Es domāju, ka es tērēt daudz vairāk laika, bet tas ir ļoti grūti noteikt, varētu būt vairāki desmiti stundām, īpaši, ja mēs runājam par video, kas ir viens no maniem specialitātes. Bet tas viss ir atkarīgs no pieredzes. Ja jūs zināt, ko jūs darīt, ka var iet ātri, bet priekšnoteikums ir simtiem stundu izpētes!

 

Vai jūs nopelnīt jebkādu ienākumu no fraktāļu mākslā?

Jā, bet tas nav mans galvenais mērķis. Es sāku, jo 2010, ir mani labākie attēli iespiesti uz augstas kvalitātes materiāliem, bet tas bija tikai mana prieka. Es drīz vien sapratu, ka man vajadzētu darīt izstādi, kas man bija pateicoties manai dalībai Eiropas biedrības Matemātikas un mākslas, kur es satiku fantastisku people.Since savu pirmo izstādi janvārī 2011, Man ir pārdoti par 30 gabali, galvenokārt ģimenes, draugi, un darbs colleagues.I nav īsti nekādu naudu no tā, jo man ir izdrukāta daudz vairāk, Man joprojām ir dažas krājumu! Man ir pārdevuši dažas grāmatas pārāk, par 15 kopijas. Es arī pārdeva dažus video uz neatkarīgo filmu veidotājiem un zinātniekiem, galvenokārt pateicoties manu Youtube kanālu. DeviantART nav celta man kādu biznesu. No kontaktu es saņēmu daudz nāca no fractalforums un Youtube, un arī tāpēc, ka man ir daži mārketinga un pārdošanas prasmes. Piemēram, es drīz tiks darot izstādi 4* viesnīca, vienkārši tāpēc, ka es paliku tur dažas dienas, un es lūdza vadītāju, ja viņš bija ieinteresēts. Fiziskā pasaule un aci pret aci attiecības ir man svarīgāka nekā internetā, lai veicinātu savu mākslu.

Jebkuras iedvesmojot gudrības vārdus jūs varētu dot visiem fraktāļu newbies Out There (mani ieskaitot)?

Lasīt daudz: grāmatas, visu veidu teritoriju, un, protams fractalforums, ja biedri ir vienmēr gatavi palīdzēt newbies.
Un, protams, prakses!! Mēģināt, pārbaude, atkal un atkal. Esi ziņkārīgs, būt pacietīgiem, strādāt pēc analoģijas. Mēģiniet dīvainas lietas (ļoti zemas vai ļoti augstas parametru vērtības, piemēram) un neatlaidīgam!Izmēģināt visas pogas, visas funkcijas, pat ja Jums nav saprast, ko tie nozīmē. Izmantot citiem’ parametri, bet, lūdzu,, nav post katru attēlu jūs darīt, tur ir tik daudz līdzīgus attēlus jau Mēģiniet atrast jums savu stilu, iecienītākās krāsas kombinācijas. Tas aizņem laiku un pieredzi.

fractals by bib

Pārbaudiet vairāk fraktāļu klipus ar priekšautiņš viņa jums caurule kanālā

Šī intervija tika publicēts pirmo reizi uz lielās fractals vietas http://mandelubber.blogspot.com /

Bookmark the permalink.

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

Jūs varat izmantot šos HTML tagi un atribūti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pievienojiet failu Augšupielādējot … Failu veidi: jpg, jpeg, png, gif, rāvējslēdzējs, Max izmērs: 0.5Mb, Max skaits: 3